Backend vývojář

Do vývojového týmu na ICT oddělení FIT ČVUT hledáme back-end vývojáře na plný nebo zkrácený (min. poloviční) úvazek.

Nabízíme:
  • práci v přátelském kolektivu a kancelář na fakultě,
  • příležitost ke zlepšování fakultních služeb, které využívají tisíce studentů (karma\++),
  • flexibilní pracovní dobu a 6 týdnů dovolené; respektujeme zkouškové, státnice.
Požadujeme:
  • TypeScript/JavaScript,
  • RESTful API,
  • git,
  • základní zkušenosti s příkazovou řádkou Linuxu/UNIXu,
  • ochota učit se a zdokonalovat,
  • pečlivost, zodpovědnost a samostatnost.
Výhodou/naučíme:
  • webové frameworky pro Node.js (např. Express, Koa, Feathers, …),
  • SQL (PostgreSQL),
  • knihovna XState,
  • nástroje typu Babel, Webpack či Rollup, ESLint apod.,
  • psaní jednotkových a integračních testů,
  • code review na GitLabu či GitHubu,
  • principy funkcionálního programování.
Pracovní náplň:

Hlavní pracovní náplní je vývoj ProjectsFIT – webové aplikace pro prezentaci a procesní podporu projektů pro studenty. Dále například vývoj Courses – systému pro studijní materiály a fittable – kalendářní rozvrhy výuky.

V případě zájmu zašlete strukturované CV na email adam.jankovec@fit.cvut.cz.